TABLO #BYTOVÝ DOPLNĚK #SKLO A PORCELÁN

 

 

Chcete novinky? Nemáme. Alespoň ne v tom smyslu, že bychom Vám chtěli představit něco, co jste ještě nikdy neviděli. Věříme, že ideální objem misky, krásu čirého křišťálu nebo ergonomii hrnku jsme si všichni ověřili už mockrát. Než vyrobíme co bylo navrženo, chceme se sami přesvědčit, že je to trvalejší než jedna sezóna. Vracíme se zpět, k tomu co bylo už před námi, co možná notoricky znáte, a co možná stejně jako my považujete za úžasné. Jsou to věci, řemeslné postupy a spolupráce s lidmi co nás zajímá. V našem sortimentu tak nepřibývá tolik nových tvarů, a přesto bude mít TABLO o letošní zimě novou náladu – staronovou!

TABLO je nakladatelství současného designu založené na spolupráci mezi výrobci, designéry, prodejci a zákazníky. Moc obecné? Pravda, od roku 2013, kdy TABLO vznikalo, se někdy sami sebe ptáme: „Co přesně to vlastně děláme?“
Iva: Nechceme říkat, že děláme stolování, sklo a porcelán, přestože toho máme na skladě nejvíce. Nedefinuje nás materiál, ale snažíme se mu porozumět a využívat vždy takových řemesel, která odpovídají záměru.
Jirka: Také tvoříme most tam, kde by „dělat všechno“ zanamenalo být schizofrenní, ať už pro designéra, výrobce, nebo firemního zákazníka.
Iva: TABLO není jen značka sortimentu, je to také tabletka na problémy typu „kde, kolik a za kolik vyrobit?“, „jak to k zákazníkům dostat (a opět za kolik)?“, a nakonec „jak ve výsledku neskončit jenom u přízemní ekonomické efektivity?“.

This post is also available in: English

Partneři projektu