25/11/2012

Máme vybráno!

 

Je to tady, představujeme vám výběr českých designérů pro designSUPERMARKET 2012!

Kromě stálic české designové scény se letos můžete těšit i na zbrusu nové značky a talenty z Čech i ze zahraničí. Do hlavní prezentace jsme vybrali opět více než 70 vystavujících. Vedle osvědčených známých českých hvězd, jako jsou Hana Zárubová + no.Chatty, Janja Prokic a dalších, se představí celá řada zcela nových projektů, které budou mít na designSUPERMARKETU českou premiéru. Mezi nimi Wings of Madness, UNIVERSUM nebo Jásám. Velká část letošních účastníků se designSUPERMARKETU zúčastní úplně poprvé, ať se již jedná o zavedené značky, nebo o nové tváře českého designu z několika škol v celé republice, například K. Juříková, M. Krobová, K. Nováková  (VŠUP v Praze) nebo Paragraph (ÚUD ZČU v Plzni).

Profily všech vybraných designérů najdete v menu Designéři

Velkou novinkou v letošním roce je koncepce celého prostoru, který je jako správný supermarket volně rozdělen na několik oddělení. Každé z nich má svůj vlastní charakter a kromě samostatných prezentací značek a studií představí i speciální prodejní výstavy individuálních produktů a malých kolekcí vybraných od českých i zahraničních designérů známých i méně známých jmen. Na své si na designSUPERMARKETU nově přijdou dokonce i gurmáni v oblasti food designu!

hana zarubova janja karolina jurikova

Kromě českých designérů obsadí druhé patro Paláce Archa i řada zahraničních studií. Těšit se můžete na módů, doplňky, šperky i porcelán. Podrobné informace o vystavujích ze Slovenska, Polska, Maďarska, Německa, Dánska a Velké Británie vám přineseme už za pár dní.

This post is also available in: English

Partneři projektu