26/09/2013

REDESIGN PREVIEW

 

Máme pro vás malou ochutnávku nového projektu, na který se můžete těšit v rámci prosincového designSUPERMARKETU. Jeho jméno je REDESIGN a jeho startovní verze bude k vidění v rámci Budapest Design Weeku od 27. září do 6. října ve výkladní skříni concept storu MONO fashion v ulici Kossuth Lajos 20 v samém centru Budapešti. Kdo má cestu okolo, naše mini vernisáž s OKOLO pivem se uskuteční v sobotu 28. září v 15:00 hodin!

Koncept je jednoduchý: Nejdříve jsme oslovili naše oblíbené designéry, aby vybrali svůj oblíbený produkt. Poté jsme zvolili konkrétní barvu. Červenou! Designéři dostali za úkol vytvořit redesign svého oblíbeného produktu v červené a je jen na nich, jak moc a jakým způsobem barvu do produktu zapojí. A tak se zrodil REDESIGN. Jak jinak bychom měli reagovat na tenhle šílený svět, v němž barevné trendy na několik let dopředu určují ekonomové?!

RESESIGN na Budapest Design Week uvádí díla vybraných českých designérů a jednoho maďarského hosta v červených limitovaných edicích – Martin Žampach, jásám, deFORM, OKOLO, Eva Růžičková, Soap., ODIVI, Leeda, Tomáš Bém, Najs.,
Pedal Project, Blueberries a Vanda Berecz. Jedná se o preview rozsáhlejšího mezinárodního výstavního projektu, který bude představen v Praze od 4. do 8. prosince 2013 v rámci sedmého ročníku designSUPERMARKETU. 

Projekt připravil tým designSUPERMARKET ve spolupráci s DESIGNEAST, online blogem zaměřený na design v zemích bývalého východního bloku. Akci podpořilo České centrum Budapešť.

 

DSM_Logo_11

This post is also available in: English

Partneři projektu