05/12/2011

Výstava nábytku Nanovo

 

Na letošní designSUPERMARKET jsme si připravili instalaci, ve které byste se měli cítit pohodlně jako doma. Nanovo nebude útočit na vaše  smysly pestrými barvami ani bílou strohostí. Nebudeme vás vítat v županech a nabízet čaj a máslové sušenky, ale vykouzlíme koutek, kde se na pár minut budete moci zastavit a v klidu si vychutnat pohodlí a eleganci bytové kultury 60., 70. a 80 let.

For this year’s designSUPERMARKET we have prepared an installation, in which you should feel comfortable like at home. Nanovo will not to attack your senses with bright colors or white austerity. We will not welcome you in our dressing gowns and offer tea and butter cookies, but conjure a corner, where for a few minutes you can stop and rest and enjoy the comfort and elegance of the interior design 60s, 70s and 80years.

Nabízíme nábytek, bytové doplňky a další předměty především české provenience z 60., 70. a 80. let 20. století.  Sbíráme, případně, co nejohleduplněji objekty renovujeme, aby náš se mohly hned využívat veškeré funkce, ale aby šlo vychutnat i vizuální stránku, neboť vedle funkce, klademe důraz především na vzhled.

Více informací najdete na adrese www.nanovoshop.cz.We offer furniture, home accessories and other items of Czech origin mainly from the 60s, 70s and 80 of the 20 century. We collect, or thoughtfuly renovate furniture to its full functionality, and visual beauty, because in addition to function, we focus primarily on appearance.


For more information, visit www.nanovoshop.cz.

Partneři projektu