10/11/2015

ZAHRANIČNÍ HOSTÉ NA DSM 15

 

Zvykli jste si potkávat na designSUPERMARKETU vedle českých designérů také zajímavé osobnosti mezinárodní scény? Naším zájmem jezprostředkovat návštěvníkům příležitost prohlédnout si a nakoupit módu, šperky i bytové doplňky od progresivních zahraničních značek, které se z naprosté většiny představí v české premiéře. Jaké zahraniční hosty jsme pozvali na designSUPERMARKET letos?

Můžete se těšit na izraelskou módní návrhářku Danit Peleg, která v Praze představí svou módní kolekci vytvořenou pomocí domácí 3D tiskárny (k vidění od 12. do 13. prosince). Po loňském úspěchu i nadále spolupracujeme s holandskou platformou FASHIONCLASH z Maastrichtu. Tentokrát představíme tři módní návrhářky Jiviku Biervliet, Dusty Thomas aka Bluedenimes a Manon Boertien. Mezi další lákavé zahraniční hosty festivalu patří extravagantní a svěží módní dvojice Muslin Brothers. Poprvé se v Praze bude prezentovat izraelský designér a šperkař působící pod značkou Ezekiel Design a také sofistikovaná módní značka Two Tone. Slovinsko představí designérský tým SOTO: Made in Slovenija – sedm designérů, sedm příběhů o tradiční slovinské tvorbě v moderním městském provedení.

Všichni tito hosté spolu s dalšími designéry z Maďarska, Polska, Slovenska a samozřejmě České republiky vystaví svá díla v rámci prodejní přehlídky designSUPERMARKET od 10. do 13. 12. v Kafkově domě u Staroměstského náměstí na adrese Nám. Franze Kafky 3, Praha 1.

danit

15_ezekiel_01

15_twotone_02

15_soto_03

This post is also available in: English

Partneři projektu