03/09/2013

Knihkupectví ve STUDIU

 

V knihkupectví STUDIA designSUPERMARKET pro vás připravujeme speciální výběr titulů o módě, designu a umění, k dostání budou i některé, u nás takřka nesehnatelné, zahraniční módní časopisy! 

Knihy zaměřené nejen na módu od nakladatelství TASCHEN, Slovart, Kant ale i krásné dětské knihy od Baobabu. Legendární titul BACKSTAGE od Angeliky Taschen nebo horká novinka od Bigg Boss. K tomu české nezávislé magazíny včetně Komfort Magu nebo OKOLO a aktuální čísla světových módních časopisů jako i-D, Vogue, V Magazine nebo W Magazine.

 

magaziny

 

Čekají na vás stovky publikací a magazínů, které můžete u šálku kávy prolistovat přímo na jedné z několika venkovních teras Štencova domu. A když vám bude zima, koupíte si svetr z nové kolekce některého z českých designérů. Nebo zůstanete uvnitř a poslechnete si třeba přednášku o tradičních textilních technikách a jejich využití v současném módním designu.

STUDIO designSUPERMARKET od 18. do 22. 9. ve Štencově domě v Salvátorské 8 na Praze 1 jako oficiální doprovodný program Mercedez-Benz Prague Fashion Weekend 2013.

foto: Svoboda&Williamsfoto: Svoboda & Williams

This post is also available in: English

Partneři projektu